Kuratorzy dla dorosłych

siedziba:
Sąd Rejonowy w Cieszynie, 43-400 Cieszyn, ul. Garncarska 8

Sekretariat Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
tel/fax 033 479 46 02
email: kuratorzy.dor@cieszyn.sr.gov.pl

Pokój 60
dni i godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek 9.00 - 14.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
Urszula Szwaja

email: u.szwaja@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 05

Pokój 64
dni dyżurów: poniedziałek, środa, piątek

Kuratorzy zawodowi:


Bożena Grabowska-Mojeścik

email: b.mojescik@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 23

Pokój 60
dni dyżurów: wtorek, czwartek

Dorota Łanda-Sawka

email: d.sawka@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 23

Pokój 60
dni dyżurów: wtorek, czwartek

Sebastian Widzyk

email: s.widzyk@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 23

pok. 60

dni dyżurów: poniedziałek, środa

Alicja Krasucka

email: a.krasucka@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 22

Pokój 60
dni dyżurów: środa, piątek

Aleksandra Dyrda

email: a.dyrda@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 22

Pokój 60
dni dyżurów: wtorek, piątek

Magdalena Dudzik-Zielecka

email: m.zielecka@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 24

Pokój 63
dni dyżurów: wtorek, czwartek

Katarzyna Wieja-Kąkol

email: k.kakol@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 24

Pokój 63

dni dyżurów: poniedziałek, czwartek

Katarzyna Mruk

email: k.mruk@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 05

Pokój 64
dni dyżurów: poniedziałek, czwartek

Rafał Gawron

email: r.gawron@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 05

Pokój 64
dni dyżurów: poniedziałek, środa pok. 64

Emilia Branny

email: e.branny@cieszyn.sr.gov.pl

tel. 033 479 46 27

Pokój 65
dni dyżurów: wtorek i czwartek, w godzinach 9.00 - 14.00

Drukuj informację